Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Camilla Josefsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
camilla.josefsson@uddevalla.se

Bild på Camilla Josefsson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2020-07-04 - 2022-12-31
Stiftelsen barnhemmets vänner Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Uddevalla Vatten AB Ersättare 2020-07-04 - 2022-12-31
Vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31