Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Karna Thomasdotter (MP)

Kontaktinformation

Postadress:
Murkelvägen 6 451 54 Uddevalla
(bostad)

E-post:
karna.thomasdotter@uddevalla.se

Bild på Karna Thomasdotter

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsmarknad och Integrationsutskottet Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Arvodesberedning Ledamot 2019-05-29 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sveriges Ekokommuner Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31