Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Caroline Henriksson (UP)

Kontaktinformation

E-post:
caroline.henriksson@uddevalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn och utbildningsnämnden Ersättare 2020-07-04 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Stiftelsen Bohusläns Museum Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31