Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Henrik Sundström (M)

Kontaktinformation

E-post:
henrik.sundstrom@uddevalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samordningsförbundet Väst Representant 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Förste vice ordförande 2020-07-04 - 2022-12-31