Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Jan-Olof Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jan-olof.andersson@uddevalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän i Uddevalla domsaga Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-27
Socialnämnden Ersättare 2020-07-04 - 2022-12-31