Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Margareta Wendel (S)

Kontaktinformation

E-post:
margareta.wendel@uddevalla.se

Bild på Margareta Wendel

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2020-07-04 - 2022-12-31