Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Martin Hollertz (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Ombud för Fyrstads flygplats AB Ombud 2020-01-01 - 2020-12-31
Socialnämnden Ersättare 2020-07-04 - 2022-12-31