Förtroendevalda i Uddevalla kommun

Lars-Olof Laxrot (V)

Kontaktinformation

E-post:
lars-olof.laxrot@uddevalla.se

Bild på Lars-Olof Laxrot

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2020-07-04 - 2022-12-31